Вперше у Львові 6-7 жовтня відбулася грандіозна подія -експертна виставка морських свинок “Ukrainian Championship Show” та виставка собак КСУ FCI САСІВ “Осінній Львів”. Глядачі були вражені цим об’єднанням таких різних тваринок під одним дахом.

В суботу 6 жовтня була проведена експертиза безпородних свинок “Шоу улюбленців” та різноманітні конкурси. Наступного дня було проведено конкурс для дітей Юний Свинковод, де малюки виражали членів жюрі своїми знаннями про стандарт порід, утримання та годування морських свинок. Переможцями конкурсу стали Максим Некроєнко та Софія Федоровська. Також всі бажаючі мали змогу взяти участь у семінарі по породному стандарту та породних недоліках морських свинок. Експертна виставка порадувала суддів своїм різномаїттям порід, гарною підготовкою свинок та якістю українського поголів’я. Найкращими свинками виставки стали Gryffindor Сектумсемпра, самка, Англійський селф (заводчик Владислав Мирний) та Piggy Wiggy Watson, самець, Скінні (заводчик Кристина Рачинська).

Виставка пройшла у дружньому колективі власників свинок зі всієї України та з польського міста Варшава. Організатори виставки дякують всім учасникам, МО КСУ “Племінний центр”, журналу “ЗооДруг”, компанії “Зообонус “, You -tube каналам: SvinkiShow, Pet Mania та Чай з Булочкою. А також всім спонсорам виставки та породних рингів. До нових зустрічей!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑