Тип і будова. 

Тип і будова – це найголовніше, що оцінюється у свинок.

Тип – це сукупність та збалансованість усіх параметрів будови свинки. Який тип є “гарним” , а який “поганим”. Гарний тип, це коли вся свинка збалансована, розмір очей та вух відповідає формі голови, тіло не задовге та не закоротке. А “поганий” тип, це коли, наприклад, свинка має видовжене тіло, видовжену голову, а очі та вуха маленькі.

Будова тіла однакова для всіх порід морських свинок. Тіло має бути твердим, м’язистим, міцним та компактним. Кругла та широка голова переходить в коротку та широку шию. Плечі мають бути широкі та м’язисті, але не рихлі. Спина широка, тверда, не дуже подовжена та без прогину. Плечі мають бути приблизно однакової ширини зі стегнами. Загальна будова має нагадувати пічну цеглину. Хвіст відсутній. На нижній частині крупа присутня сальна залоза. Круп має бути закруглений. Кінцівки (лапи) короткі, прямі та сильні. На передній лапах по 4 пальці, на задніх по 3, кожен палець має кіготь. В задній частині живота має бути 2 молочні залози.
Свинка не повинна мати зайвої ваги або бути худою.

До недоліків відносяться: занадто коротке або задовге тіло, вузьке тіло, виступаючи лопатки та стегна, прогин у спині, скошений круп, викривлені кігті, пошкодження або відсутність кігтя, відсутність пальців або зайві пальці (полідактилія), відсутність яєчок у самців, більше або менше 2х сосків, відсутність різця, підвернула лапа та інші анатомічні деформації та аномалії.

Але недоліки не означають загрозу для нормальної життєдіяльності свинки! Це означає, що до розведення свинка може бути не допущена, а на виставці буде не конкурентноздатна.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑