Голова, очі, вуха.

 

Голова має бути коротка та широка (але не слід плутати з “бебі фейсом”, який приносить фізіологічні труднощі для нормальної життєдіяльності свинки), пропорційна до тіла, закруглена мордочка біля ніздрів, лоб широкий. Бажана вигнута спинка носа.
Очі мають бути круглі, великі, трохи випуклі, ясні та широко посаджені один від одного.
Вуха мають бути великі, з широким полотном, звисаючі, полотно вуха має щільно прилягати до голови, горизонтально розташовані та широко посаджені один від одного.

До недоліків відносяться: вузька і видовжена або закоротка голова, гострий ніс, рівний лоб, вузький лоб, замалі очі, високо або низько посаджені очі, опущені повіки, заворот повік, поклади жиру під повіками, мигдалеподібне око, хворі або пошкоджені очі та повіки, мале полотно вуха, пошкоджене вухо, високо або низько посаджені вуха, відстовбурчені вуха, кишені на вухах, анатомічні деформації та аномалії.
Прокол на вусі від чіпа не є недоліком.

Але недоліки не означають загрозу для нормальної життєдіяльності свинки! Це означає, що до розведення свинка може бути не допущена, а на виставці буде не конкурентноздатна. Крім випадків, які потребують лікування: заворот повік, хвороби очей та вух.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑