Увага!Виставка

Любителі та заводчики карликових кроликів і морських свинок зберуться цього літа у Києві!
З величезною радістю повідомляємо, що вперше Український Молодіжний Центр “Кролик і компанія” проводить експертну виставку карликових кроликів і морських свинок спільно з Українським клубом морських свинок “Ukrainian Cavy Club”!
В рамках виставки пройдуть 18-а Всеукраїнська виставка декоративних тварин, експертиза кроликів і експертна виставка морських свинок “UKRAINIAN CHAMPIONSHIP SHOW IХ”. Виставки відбудуться 2-3 червня в “Київському міському Будинку природи” (м.Київ, вул. Рогнідинська, 3). Виставку в експозиції також доповнять інші декоративні тваринки.
Понад півсотні заводчиків і власників морських свинок та кроликів, які приїхали зі своїми улюбленцями з усіх куточків України та ближнього зарубіжжя, зберуться в столиці України, щоб постати перед публікою і експертами.
Ви зможете побачити кроликів порід: Карликовий баранчик, Рекс, Сатиновий, Гермелін, Кольоровий карлик, Львиноголовий. Та морських свинок більше 10 порід, безшерстих, короткошерстих та довгошерстих різновидів.
Всі відвідувачі зможуть отримати консультації від заводчиків, навчитися правильно контактувати з тваринами, придбати собі улюбленця або домовитися про покупку.
Відвідувачів виставки чекають яскраві шоу:
видовищні породні ринги, конкурси морських свинок та їх власників, семінари від експертів. Переможців чекають нагороди та цінні подарунки.
Виставка – це прекрасна можливість похвалитися своїм улюбленцем і отримати об’єктивну оцінку від міжнародного експерта Петра Супуки (Словаччина), у який має величезний стаж та досвід суддівства кроликів, морських свинок і навіть собак у більше ніж 10 країнах світу. А “Шоу улюбленців” проведе український пет-експерт Олена Середа (м.Київ, розплідник “Ручна кроха”). Всі учасники отримають подарунки від спонсорів і партнерів виставки.
На наших виставках завжди панує радісна доброзичлива атмосфера. Де ще ви зможете знайти стільки однодумців, вдосталь наговоритися про своїх улюблених вихованців і помилуватися відразу більш ніж сотнею тварин? Приєднуйтесь до нашої великої сім’ї любителів декоративних тваринок! Реєстрація вже відкрита на сайті, та триватиме до 23 травня.
Також запрошуємо зоо-компанії до співпраці на виставці!

Офіційний сайт виставки: http://ukrchampshow.wixsite.com/mysite
E-mail: ukrchampshow@gmail.com
Сайт Центру “Кролик і Компанія”
http://www.krolikikompania.com.ua31218622_877605739078761_5053008025648889856_n

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑