Вітальне слово президента клубу

Дорогі друзі, шановні колеги та партнери!

Саме зараз свинководство в Україні розвивається стрімкими темпами. Якість вітчизняного поголів’я відзначається та підтверджується міжнародними експертами, та перемогами свинок на іноземних виставках. Українські морські свинки користуються попитом та популярністю не тільки в нашій країні, а й за її межами. На сьогоднішній день українські морські свинки мешкають в таких країнах, як: Велика Британія, Франція, Данія, Чехія, Польща, Росія та Білорусь. В Україні, що найменше, два рази на рік проводяться експертні виставки, під суддівством провідних міжнародних експертів. Для заводчиків проводяться професійні семінари та ветеринарні лекції. Враховуючи низький рівень знань про морських свинок у пересічних людей, та тих, хто тільки починає ними цікавитися – нашою місією стане донесення необхідної інформації, надавання консультацій та порад, тощо, задля покращення розвитку декоративного тваринництва в Україні.

Спираючись на міжнародний досвід та співпрацю з Клубами іноземних держав, наша команда прийняла рішення про офіційну реєстрацію. Це рішення значною мірою сприятиме формуванню якісно нових підходів. В майбутньому ця нелегка робота по організації Клубу принесе тільки позитивні результати. Ми зможемо проводити роботу по підготовці вітчизняних суддів (експертів) морських свинок, розробити і прийняти національний стандарт порід, офіційно присвоювати титул «Чемпіон України», проводити безліч заходів для підвищення рівня знань наших свинководів, працювати задля розвитку свинководства в Україні, та прославляти нашу діяльність по всьому світу.

Я, як обраний Президент Клубу, щиро дякую за довіру та можливість очолити професійний клуб заводчиків та власників, просто любителів морських свинок. Я вдячний за підтримку моїм колегам, соратникам, всім хто допомагав у створенні нашого Клубу.

Я вірю в те, що ми вийдемо на високий міжнародний рівень в даній галузі, та в подальшому на нас будуть рівнятися діючи та починаючи Клуби іноземних держав. А послідовники будуть нам вдячні та гідно продовжать нашу справу. Я хочу, щоб розвиток українського свинководства не зупинявся, з’являлося якомого більше розплідників, щоб у нашій державі заводчики займалися різноманітними породами, щоб заводчики були освідченими, грамотними та чесними.

Хочу, щоб майже у кожній родині в нашій країні та за її межами жили морські свинки, приносили радість своїм господарям, та щоб власники гідно годували та утримували своїх улюбленців, розуміли всі нюанси та підходи до них.

26909557_823311377841531_1217277396_oЗ глибокою повагою,

Президент Українського клубу морських свинок

«Ukrainian cavy club»

Мирний Владислав

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Create a website or blog at WordPress.com

Up ↑

%d блогерам подобається це: